Tanie-Dekoracje

Jesteśmy firmą, działającą już aktywnie od 2014 roku. Na co dzień zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową jak i detaliczną wszystkich akcesoriów związanych z florystyką, dekoracją, ślubem, I Komunią Świętą czy urodzinami. Jesteśmy w posiadaniu nowopowstałego magazynu oraz biura, będącego również punktem sprzedaży wysyłkowej. Dzięki tym przedsięwzięciom udało się nam znacznie skrócić czas realizacji zamówień.

W naszej działalności na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów. Cały czas podejmujemy różne aktywności, mające na celu zwiększenie tego zadowolenia. Przykładem może być nieustanne doskonalenie się i zdobywanie informacji na temat bieżących trendów dotyczących dekoracji okolicznościowych. Współpracuje z nami świetna grupa osób, która stara się, by robienie zakupów w naszym sklepie internetowym było jak najmniej skomplikowane. Jesteśmy do dyspozycji klientów cały czas, można z nami nawiązać kontakt telefoniczny bądź mailowy. Każde zamówienie jest dla nas tak samo ważne, do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, tak, by nie zawieść zaufania naszego klienta.

Tanie-Dekoracje.pl

F.H.U. DEKORIS Dorota Barańska

Podolany 117

34-142 Leńcze

NIP: 5512310545

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://tanie-dekoracje.pl/

Kontakt telefoniczny:

Sabina - 50037152987

Kasia - 534182987

Dorota - 696752987


Drukuj  

Zobacz inne firmy

Warto przeczytać