48 Media

48media logoJesteśmy firmą usługową, która z powodzeniem rozwija się z powodzeniem już 13 lat. W tym czasie stawiając poprzeczkę coraz wyżej i sięgając po coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, podejmowaliśmy kolejne wyzwania, które dziś procentują bagażem praktycznego doświadczenia w branży szeroko pojętego marketingu internetowego.

Dla naszego klienta osiągamy najskuteczniejsze wyniki z zakresu pozycjonowania stron www i kampanii reklamowych Adwords. Dopełnieniem naszej pracy i wszystkich projektów jest zadbanie o o jakość strony, która jest niezwykle ważna dla widoczności w wyszukiwarkach. Każdy projekt jest przygotowany pod kątem SEO. Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu audytów zewnętrznych stron internetowych. Wielu przedsiębiorców zgłasza nam, że strona jaką wykonali lub zlecić nie jest widoczna w wyszukiwarkach lub nie przyciąga klientów. Naszym zadaniem jest analiza stanu oraz wyznaczenie elementów do poprawy. Poza standardową realizacją zadań oferujemy hosting oraz stały monitoring usług, dlatego właśnie klient otrzymuje pełnowartościową opiekę naszej firmy oraz bezpieczeństwo w czasie obowiązywania umowy.

W zależności od wymagań klienta, budujemy zaawansowane rozwiązania biznesowe wraz ze sklepami internetowymi albo mało skomplikowane zlecenia zgodnie z jego potrzebami.

W codziennej pracy z klientem kierujemy się jasnymi zasadami dobrej, obopólnej współpracy. Szablonowe działanie dziś nie sprawdza się na arenie e-marketingu, dlatego nasze podejście do każdego projektu jest bardzo indywidualne, a my sami jesteśmy elastyczni w działaniach.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj  

Zobacz inne firmy

Warto przeczytać