Komunikaty

Jak dobrać rynny do powierzchni dachu? - poradnik dla wszystkich

Wybór odpowiednich rynien do domu może przyprawić o niemały zawrót głowy. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań trudno niekiedy jest podjąć decyzję. Dlatego też na stronie internetowej firmy Krop System można znaleźć specjalny poradnik, który ułatwi nam te rozważania. Tymczasem w tym artykule przybliżymy nieco jego wskazówki.

Podatek od wynajmu mieszkania - wszystko co musisz o nim wiedzieć

Wynajem nieruchomości jest obecnie bardzo popularną i opłacalną inwestycją. Jednak jeśli udostępniasz mieszkanie w celach zarobkowych, musisz pamiętać, że obowiązuje Cię podatek od wynajmu mieszkania. Sprawdź jaki!

Guide ir510 nano n1 wi-fi określany jako wyższy poziom termowizji

Sprzęt do termowizji jak już pisaliśmy w poprzednich artykułach wymaga odpowiednich specyfikacji technicznych, aby mógł być określany mianem wysokiej jakości. Doskonale wie o tym firma Guide Sensmart, która od wielu lat próbuje sprostać wszelkim oczekiwaniom w tym zakresie. Jednym z jej produktów jest Guide ir510 nano n1 wi-fi czyli monokular, który postanowiliśmy przybliżyć.

Wdrożenie systemu kopii zapasowych Dell EMC

Bezpieczeństwo w sektorze finansowym to wysoce ważna kwestia, której lekceważenie może kosztować bardzo wiele. Chcesz wprowadzić go u siebie, ale nie wiesz, jak to wygląda? IT Punkt przedstawia case wdrożenia systemu kopii zapasowych Dell EMCdla firmy właśnie z tej branży!

Black Friday nawet za złotówkę w Świecie Baterii

Black Friday na dobre zadomowił się w Polsce i już dawno przestał być dla konsumentów egzotyczną atrakcją zza oceanu. To doskonała okazja dla każdego fana technologii, aby zakupić wymarzony sprzęt w znacznie niższej cenie. W tym roku Świat Baterii przygotował ponownie wyjątkowe promocje, w ramach których klienci mogą zrobić zakupy nawet za symboliczną złotówkę.

Sprawimy, że Twoja firma będzie widoczna w Internecie. Dodaj ją do naszej bazy!